Статті

Як вигідно взяти кредит під заставу авто

Кредит

Україні популярністю користується кредит під заставу авто. Другий варіант все частіше обирають українці і цікавляться, де можна його отримати на вигідних умовах.

Один з варіантів — залишити свій автомобіль кредитору на час використання позики, але сучасні компанії пропонують вигідніші і лояльніші умови, дозволяють продовжувати користуватися машиною. Кредит береться для різних потреб, від позики на подорожі до бізнес-потреб. Якщо ви зіткнулися з фінансовими труднощами і терміново потрібні гроші на найближчі кілька місяців, ви можете взяти кредит під заставу авто.

Важливо звернутися до кредитора, який надасть послугу на вигідних умовах. Автокредит поєднує в собі безліч факторів, які впливають на результат. Вибираючи компанію, уважно ознайомтеся з умовами, описаними на сайті. Послуги сучасних автоломбардів стають дедалі популярнішими з року в рік, і представники намагаються зробити їх максимально лояльними для своїх потенційних клієнтів.

Важливо, щоб компанія надавала правовий захист. Угода повинна оформлятися нотаріально і відповідати чинному законодавству країни. Це дасть вам гарантію, що всі прописані в договорі умови будуть дотримані. Тривалість оформлення кредиту під заставу авто в середньому становить 1-2 години. За часом це на порядок швидше, ніж звернення за кредитом в банк або спроба позики у родичів. Вам не доведеться виправдовуватися, для чого потрібні гроші, і куди ви плануєте їх витратити, чекати схвалення заявки. Достатньо приїхати в офіс, оформити всі документи і отримати гроші на руки.

Які вимоги висуваються до автомобіля

Взяти кредит під заставу авто ви зможете в разі, якщо ваша машина відповідає таким вимогам:

 • 2000 року випуску і новіше;
 • марка та модель транспортного засобу значення не мають;
 • пробіг неважливий;
 • оформлення заявки можливо з залишенням машини на майданчику позичальника або з правом подальшого користування.

Сучасні компанії проводять оцінку відповідно до ринкових цін.

Що необхідно для оформлення кредиту

Процес отримання коштів в автоломбарді простий і зрозумілий потенційному клієнту. Будь-яка угода включає в себе кілька основних пунктів:

 • оформлення заявки;
 • надання пакета документів;
 • оцінка і огляд транспортного засобу;
 • підписання документів з двох сторін;
 • отримання грошей в обраній клієнтом формі (готівкою чи безготівково).

Якщо у вас немає часу їхати в офіс, ви можете заповнити заявку на сайті автоломбарду і дочекатися дзвінка фахівця, який проконсультує вас і підкаже ваші подальші кроки. Оформлення кредиту можливе за один робочий день за умови наявності і надання пакету документів. Список максимально простий і не вимагає звернення у додаткові інстанції для отримання якихось довідок. Вам потрібен буде:

 • Документ, що посвідчує особу, та ІПН;
 • Техпаспорт або документ, який підтверджує, що автомобіль знаходиться у вашій власності.

Оцінка транспортного засобу проводиться експертами швидко. Після підписується договір, для цього буде потрібно відвідати офіс обраної компанії і там же ви отримаєте кошти.

Які переваги має кредит під заставу авто

Автоломбарди надають максимально вигідні умови своїм клієнтам зважаючи на високу конкуренцію. Наприклад, компанія BigBenFinance надає вигідною кредитну ставку до 3% в місяць. Взяти кошти ви можете на будь-який термін від 3 місяців до 10 років, термін можна продовжувати при необхідності.

Також багато позичальників надають можливість дострокового закриття обов’язку без накладення штрафних санкцій.

Де брати кредит під заставу авто — вирішує кожен самостійно. Головне звертати увагу на умови компанії, ознайомлюватися з усіма вимогами і стежити, щоб процес відповідав законодавству країни.

*На правах реклами