Авто

Пікап Ford Ranger нового покоління готується до дебюту

Ford Ranger

У компанії Ford вирішили підігріти інтерес потенційних покупців до нового покоління пікапа Ford Ranger. Напередодні дебюту виробник показав закамуфльований прототип та невелике відео.

Про це повідомляє пресслужба компанії. Поки передсерійні автомобілі проходять фінальні дорожні тести, тому вони ретельно приховані від сторонніх очей камуфляжною плівкою.

Проте презентація новинки очікується цієї осені. Паралельно компанія Volkswagen покаже і свою версію VW Amarok, бо обидві новинки створені на спільній платформі в межах взаємовигідного співробітництва двох концернів.

Читайте також:  Ford воскресив пікап Ranger Splash з 90-х

Нагадаємо, що нинішнє покоління Ranger випускається вже десять років і за цей час знайшло чимало прихильників у всьому світі, включно з Україною. На перших офіційних ілюстраціях видно, що новинка буде виконана в стилістиці популярного американського пікапа Ford F-150. Наприклад, на це вказують С-подібні світлодіодні ДХВ.

Технічно новий Ranger успадкує від свого попередника потужну раму і нерозрізний задній міст. Покупцям будуть запропоновані кілька варіантів кабіни, задній або повний привід, а також кілька варіантів силового агрегату, включно з гібридним.

Основні зміни очікуються в списку базового та опціонного обладнання, до якого мають увійти нові сучасні електронні помічники водія, інформаційно-розважальна система з розширеним функціоналом на базі Android OS та сервісами Google, а також системи активної безпеки.

Читайте також:  Створено дорожні знаки спеціально для безпілотних авто

Виробництво нових Ford Ranger та родинного Volkswagen Amarok будуть на заводі компанії Ford у ПАР.