Технології

iPhone 12 стане найдорожчим смартфоном в історії Apple

Apple

Ціну на новий «айфон» накрутить підтримка мереж «п’ятого покоління»

«Айфони» нового, 12-го покоління, як очікується, отримають підтримку 5G і металевий корпус. Поява серед функцій iPhone 12 «п’ятого покоління» може призвести до його подорожчання на 35%. Про це з посиланням на авторитетного аналітика Мінг-Чи Куо повідомив сайт Apple Insider.

На його думку, інженери Apple при оснащенні нового смартфона «п’ятим поколінням» змушені будуть на 35% збільшити витрати на необхідні технічні засоби. Це означає, що ціна мобільного телефону теж може вирости більш ніж на третину. Очікується в 12-ій лінійці “айфонів” також поява OLED-екранів.

На ринку вже існують ідентичні моделі з підтримкою 5G і без неї. У південнокорейського виробника наявність модуля «п’ятого покоління» підвищує ціну Samsung Galaxy S10 приблизно на $400.

Куо спрогнозував, що Apple буде використовувати в дизайні нових смартфонів металевий каркас і 2/2,5 D-скло як на передній, так і задній панелях.

Аналітик припустив, що завдяки новому дизайну “яблучна” корпорація зможе наростити дохід і рентабельність. За його прогнозами, в 2020 році Apple збільшить поставки своїх телефонів до 85 млн одиниць. Це на 10 млн од. більше від очікуваного в 2019-му обсягу.

Залишити коментар