Авто

Нового Mitsubishi Outlander дали найвищу оцінку за безпеку

Mitsubishi

Фахівці американського Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) піддали випробуванням Mitsubishi Outlander четвертого покоління. За результатами шести краш-тестів кросовер увійшов до числа небагатьох автомобілів, які удостоїлися найвищої оцінки організації-Top Safety Pick+. Відзначається, що вона застосовна тільки до Outlander, зібраним після червня 2021 року: новітньому кросоверу «підправили» регулювання фар.

Флагман Mitsubishi перевірили кількома зіткненнями, включаючи удар з малим перекриттям з боку водія і пасажира, бічний і лобовий. Крім цього, в IIHS високо оцінили міцність даху кросовера.

Читайте також:  В Японії з'явилося таксі, в якому можна поспати кілька годин і нікуди не їхати

Однак для отримання позначки Top Safety Pick+ автомобіль повинен бути оснащений і передовими функціями безпеки, включаючи систему запобігання фронтальних зіткнень.

В арсеналі “четвертого” Outlander є комплекс Mi-Pilot Assist (аналог Pro-Pilot від Nissan), в який входять адаптивний круїз-контроль, системи утримання в смузі і розпізнавання дорожніх знаків. Працюючи в парі з навігатором, він самостійно регулює швидкість, проте водій зобов’язаний стежити за дорогою і бути готовим втрутитися.

Крім цього, в оснащенні Outlander числяться системи моніторингу “сліпих” зон, попередження про виїзд зі смуги, а також 11 подушок безпеки, включаючи центральну і бічні для пасажирів другого ряду.

Читайте також:  Ремонтопридатність Samsung Galaxy Watch4 оцінили в iFixit

Mitsubishi Outlander змінив покоління в лютому нинішнього року. Популярний кросовер японської марки “переїхав” на нову платформу CMF-C/D з задньою багатоважільною підвіскою яку ділить з Nissan X-Trail, і отримав “ніссанівський” атмосферний мотор 2.5 потужністю 181 Кінська сила (245 Нм). Пару йому становить варіатор Jatco.

Джерело: IIHS