Авто

Ford запропонував своїм дилерам купувати клієнтам випивку за довге очікування Bronco

Ford Bronco

Компанія Ford отримала близько 125 000 заявок на позашляховики Bronco останнього покоління. Навіть при сприятливих умовах виробництва виконання такої кількості замовлень зажадало б у інженерів чимало часу, не кажучи вже про внесли свої корективи.

У зв’язку з цим фахівці придумують нові способи, які дозволять шанувальникам марки скрасити очікування своїх позашляховиків. Причому деякі з них можна сміливо назвати сумнівними.

У компанії Ford, як і у більшості світових брендів, існує спеціальний грошовий фонд, в який можуть звертатися офіційні дилери, щоб придбати подарунки для своїх клієнтів.

Читайте також:  Чистий прибуток Tesla вперше в історії перевищила мільярд доларів

В основному австосалони закуповують сувенірну продукцію або аксесуари, які дарують покупцям при покупці нових автомобілів. Однак американський виробник вирішив урізноманітнити цей список, включивши в нього алкогольну продукцію.

Завдяки фонду Bronco Customer Satisfaction, втомлені від очікування позашляховиків клієнти зможуть отримати на вибір пляшку улюбленого бурбона або іншого алкогольного напою.

Таким чином компанія планує зміцнювати відносини з покупцями і демонструвати свою подяку за проявлене ними терпіння. Однак алкоголь і водіння-речі несумісні. Тому незвичайну спробу компанії налагодити діалог з клієнтами можна назвати, м’яко кажучи, спірною.

Джерело: Carsdirect