Авто

Дизайн оновленої Mazda CX-5 розсекретили раніше терміну

Mazda CX-5

Mazda CX-5 готується до планового оновлення в середині життєвого циклу. Поки розкрита тільки зовнішність рестайлінгового кросовера для китайського ринку-фотографії моделі опубліковані в базі місцевого Мінпромторгу.

Як повідомляють китайські ЗМІ, габарити CX-5 не змінилися, а зовнішні відмінності від дореформеного кросовера зводяться до нових бамперів, оптики та іншого малюнка решітки радіатора. За неофіційними даними, новинка може дебютувати до кінця нинішнього року.

У рестайлінгового CX – 5 змінилася рамка решітки радіатора — сама вона стала масивніше, а кути коротше. У фарах з’явилися L-подібні світлодіодні ходові вогні, змінилася і задня оптика, а через нові бампери кросовер додав в довжину несуттєві два сантиметри.

Читайте також:  Mercedes-AMG може випустити електричний кабріолет

Про нововведення в салоні не повідомляється, проте, за чутками, на передній панелі встановлять екран мультимедійної системи більшого розміру.

Mazda CX-5

Фото: Autohome.com.cn

У Китаї оновлений кросовер збереже колишні силові агрегати: бензинові “атмосферники” об’ємом 2,0 і 2,5 літра, які розвивають 155 і 196 кінських сил відповідно. Пару їм становить шестидіапазонний автомат, а привід може бути як переднім, так і повним.

Mazda CX-5

Через кілька років CX – 5 змінить покоління. Раніше повідомлялося, що в основу кросовера наступної генерації ляже задньопривідна Архітектура з поздовжнім розташуванням двигуна, а в моторну лінійку увійдуть рядні «шістки». Більш того, Mazda буде позиціонувати новинку як преміальну модель, яка складе конкуренцію Lexus NX, Audi Q5 і BMW X3.

Читайте також:  Стало відомо, коли Genesis відмовиться від звичайних двигунів

Джерело: cheshi.com