Технології

Концепт смартфона зі знімною задньою камерою

Techno spark

Компанія Transsion, що володіє популярними в Африці і Південній Азії брендами Tecno, Itel і Infinix, зареєструвала патент на смартфон зі знімною камерою. Передбачається, що це дозволить продовжити термін служби гаджета і дасть нові можливості любителям мобільної фотографії.

У патенті описується смартфон з традиційним сучасним дизайном: займає практично всю передню сторону екран і великий круглий блок камери ззаду.

Його унікальність полягає в тому, що цей самий блок знімний. До пристрою він приєднується за допомогою чотирьох контактів, а кріплення, судячи з усього, реалізовано за рахунок магнітів.

Читайте також:  Дизайн розумних окулярів Facebook злили в мережу до анонсу [ФОТО]

Transsion

Подібна концепція має ряд потенційних способів застосування. Наприклад, користувач може керувати камерою віддалено через екран смартфона.

Ймовірно, що для цього в знімному блоці повинен бути свій акумулятор і модуль Bluetooth. Інша ідея полягає в тому, що користувач може купувати більш просунуті Набори камер, не змінюючи при цьому основний пристрій.

Поки немає ніякої інформації про появу цієї технології в реальних гаджетах, але раніше під брендом Infinix був представлений перший в світі смартфон з підтримкою швидкої 160-ватної зарядки і змінює колір корпусом. Не виключено, що знімна камера з’явиться в одному з майбутніх концептфонів.