Технології

Нові MacBook Pro навчаться стежити за здоров’ям власника

Apple MacBook Pro

Компанія запатентувала оригінальну технологію, яка наділить фірмові ноутбуки функціями розумних годин. Спеціальний датчик, вбудований прямо в поверхню корпусу, дозволить новим MacBook відстежувати фізіологічні показники власника без будь-яких спеціальних маніпуляцій.

Apple

Згідно з опублікованою документацією, “медичний” датчик пропонується розмістити на корпусі ноутбука — в тому місці, на якому розміщується права рука користувача при друку тексту. Таким чином, пристрій отримає можливість зчитувати необхідні показники прямо під час роботи.

Читайте також:  Алгоритм обчислив формулу успіху творчості

Передбачається, що фірмовий сенсор буде здатний вимірювати частоту пульсу і дихання, рівень кисню в крові, і навіть артеріальний тиск. Ще одним компонентом ноутбука може стати ІЧ-діод, який дозволить визначити рівень вмісту води в тілі людини.

Apple

Одним з перших ноутбуків з такою функціональністю може стати MacBook Pro наступного покоління. Для роботи датчика Apple пропонує використовувати мікроперфорацію, при цьому область з інтегрованим сенсором зовні практично не буде виділятися на тлі інших ділянок корпусу.

Авторами патенту стали два інженери, які раніше розробили трекпад для MacBook Pro зі збільшеною площею і підсвічуванням. Дата появи нововведення в комерційних продуктах компанії поки невідома.