Авто

В Dacia придумали, як утримати ціни на автомобілі на низькому рівні

Dacia Sandero

Компанія Dacia, яка, як і Lada, входить до Групи Renault і випускає бюджетні автомобілі, поділилася подробицями про майбутні моделі.

Марка має намір утримати ціни на них на низькому рівні за рахунок відмови від установки “зайвого” обладнання, такого як просунуті системи безпеки і допомоги водієві. Це рішення пояснили тим, що клієнти Dacia поки не готові за них доплачувати. Те ж саме стосується і підзаряджаються гібридів.

Як повідомляє Autocar з посиланням на директора по продукту Dacia Андреа Гвінеї, покупці вибирають автомобілі марки за дизайн і невисоку вартість, і не готові переплачувати за «непотрібні» опції, наприклад, за складні електронні асистенти.

Читайте також:  Співробітників компанії Ілона Маска зобов'язали добре відгукуватися про свого боса

Dacia Sandero

Моделі Dacia надалі отримають нові функції в тому випадку, якщо вони будуть гарантовано затребувані у власників, або через вимоги законодавства.

Минулого тижня Dacia представила нову модель Jogger, яка отримала бітопливний мотор від Sandero потужністю 100 кінських сил, що працює на бензині і на газі, а в якості альтернативи доступна «турботрійка» об’ємом 1,0 літра, що видає 110 сил і поєднується з шестиступінчастою механічною трансмісією. Для кросовера заявлена і гібридна установка на базі 1,6-літрового мотора, але без функції підзарядки.

У Dacia обіцяють, що Jogger стане найдешевшою семимісною моделлю з бензоелектричним двигуном.

Підзаряджаються гібриди компанія вважає занадто дорогими і непотрібними на даному етапі. Однак автовиробник визнає, що під тиском європейських законів і посилення екологічних норм подальша електрифікація модельної лінійки неминуча.