Авто

Збірка Ford Mustang припинена через НП

Виробництво Ford Mustang

Завод Ford Motor Co. у флет Роке, штат Мічиган, екстрено зупинив випуск нових Mustang через витік палива на підприємстві, в результаті якої пари бензолу потрапили в каналізацію.

Співробітники заводу, а також жителі сусідніх районів були евакуйовані. За інформацією Detroit Free Press, виробництво не відновиться до понеділка, 13 Вересня, навіть незважаючи на те, що повітря на території підприємства вже не становить небезпеки для здоров’я.

Читайте також:  Прем'єра нового Lexus LX відкладена

Минулого тижня служба безпеки підприємства повідомила про розлив палива, в результаті чого токсичні пари бензолу потрапили в міську каналізаційну систему. За попередніми даними, витекло від тисячі до трьох тисяч галонів бензину (3785-11 356 літрів), якими на заводі заправляли вже зібрані автомобілі.

Агентство з охорони навколишнього середовища направило на завод і в сусідні райони фахівців, які виявили легкозаймисті пари в декількох житлових будинках і біля кришок люків. Кілька шкіл були закриті, учнів розпустили по домівках. Промивка каналізаційних труб триває вже кілька днів, до процесу підключили пожежників з гідрантами.

Ford вже взяв на себе провину за те, що трапилося і співпрацює з владою і службами порятунку.

Читайте також:  Renault Trafic перетворили в комфортний кемпер

Автовиробник також запустив внутрішнє розслідування, щоб встановити причину витоку і убезпечити від повторення такого сценарію не тільки завод у флет Роке, а й інші підприємства.

Джерело: Detroit Free Press