Технології

Apple стрімко втрачає ринок TWS-навушників

Apple AirPods Pro

Дослідницька фірма Canalys представила звіт про ринок бездротових навушників за підсумками другого кварталу поточного року. Аналітики відзначають насичення ринку, оскільки в порівнянні з першим кварталом не було помічено особливого зростання поставок.

Крім того, вперше помітили падіння Apple в сегменті TWS-навушників.

Apple

Всього в другому кварталі 2021 — го було відвантажено 99,8 мільйона бездротових навушників-лише на 4,7% більше, ніж у попередньому кварталі.

Читайте також:  Браузер Chrome отримає новий дизайн і функції в Android 12

При цьому поставки безпосередньо повністю бездротових (TWS) навушників склали 58,3 мільйона одиниць — на 6,4% більше в порівнянні з попереднім кварталом, що стало найнижчим показником за останні три роки.

Apple як і раніше утримує лідерство в сегменті TWS-навушників, відвантаживши в другому кварталі 15 мільйонів пристроїв, але це на 25,7% менше, ніж у першому кварталі. В результаті частка американської компанії в категорії TWS впала нижче 30%.

Друге місце зайняла Xiaomi, відвантаживши за другий квартал 5,3 мільйона TWS-навушників, а слідом з мінімальним відривом йде Samsung (5,2 мільйона одиниць). На четвертому місці раптово розташувалася Skullcandy, чия частка ринку вперше досягла рекордного для компанії показника 7%.