Технології

Telegram потролив WhatsApp за анонс «нової» функції

WhatsApp Telegram

Появу в WhatsApp функції перенесення аккаунта з iOS на Android помітили не тільки користувачі, але і конкуренти. Іронічне “привітання” з апгрейдом опублікували розробники Telegram прямо під оголошенням про появу нової функції в Twitter-акаунті месенджера.
Telegram

У свіжій версії клієнта WhatsApp для мобільних пристроїв з’явилася функція міграції між платформами зі збереженням історії чату. Цю особливість прес-служба месенджера анонсувала в соціальній мережі Twitter, на що представники Telegram відповіли мемною картинкою з підписом “Який зараз рік?”.

WhatsApp

Таким чином розробники програми натякнули конкуренту, що синхронізація чатів між пристроями — вже давно не інновація. Більш того, подібна функціональність кілька років присутня в Telegram, притому без обмежень на кшталт необхідності трансферу історії листування по кабелю.

Читайте також:  Алгоритм обчислив формулу успіху творчості

Втім, незважаючи на широку функціональність Telegram, «зелений» месенджер як і раніше залишається найпопулярнішим додатком для обміну миттєвими повідомленнями в світі за кількістю завантажень. Одним з останніх нововведень в WhatsApp стала можливість “відв’язки” сторонніх пристроїв від смартфона.