Авто

Apple зможе тестувати безпілотники на випробувальному полігоні Chrysler

Apple Car

Видання AZ Business з’ясувалося, що компанія Route 14 Investment Partners LLC купила за 125 мільйонів доларів колишній випробувальний полігон Chrysler у Віттманні, штат Арізона.

Інсайдери стверджують, що за угодою стоїть Apple, яка має намір тестувати на новому майданчику свій майбутній безпілотний електромобіль. Нібито IT-гігант став власником випробувального комплексу через іншу фірму, проте прямого зв’язку між компаніями знайти не вдалося.

Спочатку на місці випробувального полігону був військовий аеродром, проте в середині 50-х років минулого століття територія площею більше двох тисяч гектарів перейшла до Ford Motor Company. У 2007 році її викупив Chrysler — за деякими даними, сума угоди склала 34,9 мільйона доларів.

Читайте також:  Новий Renault Duster провалив краш-тести: можливе масове відкликання

На території розташовані кілька різних тестових зон: це відрізки з бетонним або асфальтовим покриттям і позашляхові ділянки, аеродинамічна труба, а також восьмикілометровий овальний трек для швидкісних випробувань і звивиста траса.

Влітку температура на полігоні досягає 40 градусів за Цельсієм, а взимку опускається до нуля, що дозволяє тестувати машини в різних кліматичних умовах.

Що ж стосується інформації про угоди з Apple, то, як зазначає AZ Business, прямого взаємозв’язку фірми Route 14 Investment Partners LLC з компанією з Купертіно виявити не вдалося.

При цьому видання зазначає, що, ймовірно, IT-гігант міг вибрати для випробувань саме штат Арізона, так як там дозволені тести автомобілів без водіїв.

Читайте також:  Новий Renault Megane став електромобілем

Раніше повідомлялося про можливе партнерство Apple з японською автомобільною маркою Toyota. За деякими даними, автовиробник може надати Apple батареї для майбутнього електрокара. У числі інших можливих постачальників батарей називають південнокорейські SK Group і LG Electronics.

Джерело: azbigmedia.com