Технології

Інженери з Німеччини перевинайшли велосипед

Schaeffler Free Drive

Німецька компанія Schaeffler представила революційну систему управління для велосипедів. Вона повністю виключає класичну ланцюгову передачу, перетворюючи механічну енергію в електричну.

Schaeffler Free Drive знаменує нову епоху електричних велосипедів. Розробка не тільки виключає необхідність передачі енергії по ланцюгу, але і підвищує ефективність крутного моменту.

Schaeffler Free Drive

Повідомляється, що енергія від педалей надходить безпосередньо в двигун, без супутніх звичайним велосипедам механічних втрат. При натисканні на педалі водій приводить в дію генератор і перетворює енергію з механічної в електричну. Це означає, що безліч слабких ланок, таких як ланцюги, ремені або Карданні вали, виявляються просто не потрібні.

Читайте також:  Google розробляє додаток для переходу з iOS на Android

У разі, якщо натискання на педалі призводить надлишкову енергію (більше, ніж потрібно для живлення двигуна на поточній швидкості), вона автоматично потрапляє в акумулятор.

Крім того, двигун володіє рекуперативним гальмуванням, що підвищує автономність транспортного засобу. Оскільки потужність двигуна склала всього 250 Вт, велосипед скоріше призначений для їзди за допомогою педалей.

Незважаючи на це, вбудована система здатна допомагати долати підйоми і бере на себе частину роботи, коли сила натискання на педалі недостатня.

Schaeffler Free Drive

Перш за все концепція призначена для вантажних велосипедів, де сьогодні застосовуються громіздкі і складні конструкції. Інженери відзначають, що обслуговування нової системи в рази простіше, а використання безпечніше в порівнянні з тим, що можна зустріти в сучасних аналогах.