Технології

Ілон Маск пояснив причину випуску робота Tesla Bot

Tesla Bot

Ілон Маск зіткнувся з хвилею критики відносно недавно представленого Tesla bot. У відповідь на претензії фанатів мільярдер роз’яснив свою позицію щодо прийдешньої експансії роботів.

Глава Tesla і SpaceX вже багато років залишається одним з тих, хто послідовно критикує розвиток сучасних систем на основі штучного інтелекту. Одного разу він навіть заявив, що ШІ небезпечніше ядерної війни.

Неясно, як це узгоджується з переведенням автомобілів Tesla на автономне управління і випуск власного робота. У відповідь на повідомлення одного з користувачів Twitter Ілон Маск заявив, що роботи все одно прийдуть, тому Tesla не збирається залишатися осторонь.

Читайте також:  Дослідники з'ясували, в якій грі стримери частіше лаються. Це не Dota 2

Таким способом глава Tesla прокоментував претензії щодо швидкої появи власного робота на основі ШІ. Ілон Маск вважає, що він буде доброзичливим, хоча раніше запевняв громадськість в тому, що спроби зробити ШІ безпечним для людини мають тільки «5-10% шансів на успіх».

“Я не зможу гарантувати безпеку роботів інших компаній, але я можу щосили постаратися зробити це в Tesla”, — пояснив свою позицію Ілон Маск.

Оскільки поки крім танцюючого в білому костюмі Людини ми нічого не бачили, інформації про так званому Tesla Bot майже немає. Незрозуміло, на якій стадії знаходиться розробка і коли буде готовий перший робочий прототип.