Авто

Представлений електрокросовер Mercedes-Maybach EQS

Mercedes-Maybach EQS SUV

На виставці IAA в Мюнхені представили великий електрокросовер Mercedes-Maybach EQS Concept. Новинка передбачає появу першого серійного “Майбаха” без двигунів внутрішнього згоряння і демонструє перспективні дизайнерські рішення.

Технічних подробиць небагато: відомо, що і кросовер EQS, і ліфтбек EQS базуються на одній модульній платформі MEA, а запас ходу позашляховика на одній зарядці досягне 600 кілометрів по циклу WLTP.

Mercedes-Maybach EQS SUV

Mercedes-Maybach EQS SUV-ультрарозкішна версія звичайного кросовера EQS, який ще не представлений. Статус концепту не повинен бентежити: в «Мерседесі» називають модель “майже серійної”, так що принципових змін ні по кузову, ні по салону можна не чекати.

Читайте також:  Найпотужніший серійний Ford не стане кабріолетом

Mercedes-Maybach EQS SUV

Незвичайні дизайнерські рішення кросовера-концепту-фари з малюнком у вигляді хитрого переплетення лейбла Maybach « “китовий вус” повітрозабірника в передньому бампері і масивні 24-дюймові диски в ретростилі.

За аналогією з іншими “Майбахами” електрокар може бути пофарбований в два кольори, а число хромованих елементів велике. Особливість новинки-повністю автоматичні двері, які здатні відкриватися в міру наближення людини до автомобіля.

Mercedes-Maybach EQS SUV

У салоні звертають на себе увагу трьохекранний інформаційно-розважальний комплекс MBUX Hyperscreen, модне кермо-штурвал, а також рельєфні крісла з тонкими спинками і вставками з рожевого золота.

На дверних картах вкраплення з незвичайного Текстилю, підлога покрита штучним хутром. Само собою, кросовер “Майбах” розрахований на чотирьох сідоків; кожен пасажир має доступ до планшета і електрорегулювання.

Читайте також:  Renault Trafic перетворили в комфортний кемпер

Серійний Mercedes-Maybach EQS SUV представлять протягом двох років, але спочатку в продаж надійдуть звичайні кросовери EQS — і прем’єра, і старт продажів заплановані на наступний рік.