Суспільство

В Ізраїлі заговорили про колективний імунітет від COVID

Covid-19 Ізраїль

У країні спостерігаються одночасно високий рівень захворюваності та вакцинації. Така ситуація в найближчому майбутньому приведе до того, що більшість жителів отримають імунітет від коронавірусу.

У МОЗ Ізраїлю увечері в неділю, 5 вересня, заявили, що країна може досягти колективного імунітету від коронавірусу вже через два місяці. Про це повідомляє Times of Israel.

Так, представники міністерства охорони здоров’я повідомили, що Ізраїль може рухатися до колективного імунітету проти COVID-19.

Читайте також:  В Україні за добу тисяча COVID-випадків

Експерти міністерства вважають, що якщо високий рівень вакцинації збережеться поряд з високим рівнем нових випадків COVID-19, оскільки в Ізраїлі відзначається місяць єврейських свят, то країна має хороший шанс отримати колективний імунітет від коронавірусу.

“У найближчі місяць або два, ми досягнемо ситуації, яка дуже схожа на колективний імунітет”, – йдеться в повідомленні.

Жителів країни попередили, що в найближчі тижні у десятків тисяч ізраїльтян буде позитивний результат тесту на COVID-19. Також багато інших отримають третю бустерну дозу вакцини. Це означає, що більш ніж 80% населення будуть відносно захищені від хвороби.