Технології

Нові світлодіодні лампи Philips прослужать 50 років

Philips

Компанія Philips анонсувала нове покоління світлодіодних ламп. Згідно з офіційними даними, вони зможуть запропонувати розширений термін служби, що досягає вражаючих 50 000 годин.

Раніше відома як Philips Lighting, компанія Signify заявила про створення найбліль енергоефективної і довгограючої світлодіодної лампи. Очікується, що ці пристрої будуть споживати на 60% менше електрики і прослужать 50 років. Показники складені з урахуванням середнього часу роботи на добу в районі трьох годин.

Philips

“Завдяки черговому технологічному прориву ми створили нашу саму енергоефективну лампу, зберігши таку ж високу якість світлодіодного освітлення, до якого звикли наші клієнти”, – заявляють представники Signify.

Читайте також:  COVID-вакцинацію пройшли майже 80 тисяч українців

Лампи доступні у версіях білого (3000 К) або холодного білого (4000 К) світіння і еквівалентні за потужністю аналогам на 40 і 60 Вт. Всі моделі повністю відповідає єдиній європейській маркуванні, що вступає в силу з 1 вересня. Рекомендована ціна менш потужної моделі складе 8,99 євро, в той час другий варіант обійдеться в 9,99 євро.