Технології

Розумний шолом проводить ранню діагностику інсульту

Інсульт

Ключовою умовою успішного лікування інсульту вважається своєчасна медична допомога. Дослідники спроектували спеціальний шолом, здатний діагностувати тип хвороби з високою точністю, визначаючи її тип і тяжкість.

Передбачається, що шолом буде використовуватися в машині швидкої допомоги по дорозі в лікарню. Це означає, що вже в дорозі пацієнт отримає необхідне лікування, в той час як зазвичай подібні процедури займають кілька годин. Шолом не передбачає постановку діагнозу, але дозволить прискорити вибір тих чи інших медичних процедур для переніс інсульт людини.

Читайте також:  Виявлено ботнет, який здатний на найпотужніші DDoS-атаки

Шолом

Робота шолома заснована на електромагнітних хвилях, здатних легко проникати в череп. Механізм діагностує інсульт, а після з точністю до 80% визначає один з типів захворювання: ішемічний або геморагічний. Пристрій ще не пройшов клінічних випробувань, але творці нової технології вже хочуть приступити до більш складних експериментів найближчим часом.

Медики відзначають, що раннє визначення типу інсульту призведе до підвищення шансів на повне одужання, оскільки в багатьох випадках сучасні методики здатні усунути згусток крові в голові пацієнта. Якщо це буде зроблено в першу годину після нападу, ймовірність сприятливого результату підвищується.

Джерело: SlashGear