Авто

Tesla оновила програмне забезпечення підвіски Model S

Tesla Model S

Американський виробник електромобілів Tesla випустив оновлення програмного забезпечення для ходової частини ліфтбека Model S. новий софт спрямований на поліпшення роботи адаптивної пневмопідвіски – інженери Тесли повністю перекалібрували алгоритм демпфірування амортизаторів, поліпшивши плавність роботи і підвищивши комфорт при їзді.

При активному водінні електрокар швидше реагує на дії водія і забезпечує поліпшене зчеплення з дорогою.

Як повідомляє видання Electrek, після установки оновлень програмного забезпечення «по повітрю», адаптивна пневмопідвіска Tesla Model S стане одночасно комфортнішою при звичайній їзді і більш зібраною в поворотах.

Читайте також:  Toyota розкрила дату прем'єри пікапа Tundra нового покоління

Після попереднього оновлення софта ходової частини у водія з’явилася можливість регулювати дорожній просвіт і запам’ятовувати налаштування в залежності від конкретної місцевості — електрокар навчився самостійно піднімати або опускати кузов в певній точці і калібрувати амортизатори, спираючись на раніше збережену в пам’яті інформацію. Разом з цим оновлення торкнулося і деяких інших функцій.

Електрокар Tesla Model S на початку поточного року вперше серйозно оновився з моменту виходу на ринок в 2012 році. Комплексна модернізація принесла доопрацьований екстер’єр, повністю перероблений салон і нову 1034-сильну версію з приставкою Plaid, яка розганяється з місця до 100 кілометрів на годину всього за 2,1 секунди.

Читайте також:  В Японії з'явилося таксі, в якому можна поспати кілька годин і нікуди не їхати

Заявлений запас ходу при цьому становить 840 кілометрів. Зовні рестайлінгову модель можна відрізнити за новими бамперами і іншому дизайну дисків, а в салоні більше немає звичного керма — замість нього встановлений штурвал. Планшет з вертикально орієнтованого став горизонтальним.