Авто

Mercedes-AMG анонсував прем’єру першого електрокара

GT 63 S E Performance

Mercedes-AMG слідом за першим серійним гібридом готується показати і першу модель з повністю електричною силовою установкою. Виробник пообіцяв розсекретити її вже сьогодні, а публічна прем’єра електрокара відбудеться завтра, на Мюнхенському автосалоні Internationale Automobil-Ausstellung.

Швидше за все, це буде «заряджена» версія флагманського електричного ліфтбека EQS, яку вже неодноразово можна було бачити на шпигунських знімках в ході випробувань.

Мерседес опублікував тизер, присвячений першому в історії відділення Mercedes-AMG серійному електромобілю. У короткому ролику немає автомобіля, зате представлені кілька інтригуючих цифр: наприклад, розгін з місця до 100 кілометрів на годину за 3,4 секунди і потужність до 761 кінської сили.

Читайте також:  Tesla оновила програмне забезпечення підвіски Model S

Рівно стільки ж розвиває топова версія седана Porsche Taycan Turbo S. Правда, Порше при цьому швидше: з нуля до «сотні» Тайкан розганяється за 2,8 секунди.

Найпотужніша на сьогоднішній день модифікація Mercedes-Benz EQS 580 4matic розвиває 524 сили і набирає 100 кілометрів на годину за 4,3 секунди. “Молодша” версія EQS 450 + видає 331 кінську силу і розганяється до першої «сотні» за 6,2 секунди.

Porsche Taycan Turbo розвиває 680 сил і набирає 100 кілометрів на годину за 3,2 секунди. Максимальна швидкість обох модифікацій Тайкана однакова – 260 кілометрів на годину.

Запас ходу прийдешнього електрокара Mercedes-AMG не повідомляє, як і цифр максимальної швидкості, зате зазначає, що він буде «яким завгодно, але не тихим». Що це означає, дізнаємося зовсім скоро.

Читайте також:  Subaru і Toyota зупиняють заводи в Японії

Мюнхенський автосалон збереже колишню назву IAA і буде працювати для публіки з 7 по 12 вересня 2021 року. Для представників преси Мюнхенський автосалон відкриється на день раніше, 6 вересня.