Авто

Продажі електромобілів в Норвегії встановили новий рекорд

Норвегія

У серпні норвезький ринок нових автомобілів встановив черговий рекорд: частка машин з повністю електричними силовими установками тут досягла 71,9 відсотка, гібридів із зарядкою від мережі — 15,8.

Таким чином, з 16 427 проданих за місяць машин 87,7 відсотка припало на електрифіковані моделі. Перекіс в структурі продажів пояснюється політикою уряду – наприклад, власники електрокарів звільнені від сплати ряду податків, — і, як кажуть самі норвежці, високою купівельною спроможністю.

Читайте також:  Xiaomi створить свій електромобіль повністю з нуля

За даними InsideEVs, за минулий місяць в Норвегії поставили на облік 16 427 нових автомобілів, з яких 14 410 — це електрокари і гібриди типу PHEV.

Разом вони зайняли рекордну частку ринку в 87,7 відсотка і ще більше потіснили як машини з бензиновими і дизельними двигунами, так і звичайні гібриди.

Ну а найбільш продаваними моделями стали Tesla Model Y (1309 штук), Ford Mustang Mach-E (907), Volkswagen ID.4 (861), Tesla Model 3 (774) і Volkswagen ID.3 (649).

Причина проста: субсидії і преференції роблять покупку машин з ДВС в Норвегії просто невигідною. На руку грає і дешева електроенергія (частка відновлюваних джерел — 98 відсотків). А американський економіст Деніел Єргін у книзі “Нова карта світу. Енергетичні ресурси, мінливий клімат і зіткнення Націй” наводить третій аргумент, висловлений літнім норвежцем: We have the money, або «у нас є гроші».

Читайте також:  Власникам пожежонебезпечних Chevrolet рекомендують паркуватися подалі від інших машин

Причому ці слова не позбавлені сенсу. Згідно зі статистичними даними, c 2012 року середня ціна електромобіля в Європі зросла з 33 292 євро до 42 568. При цьому у Великобританії машини на батарейках дорожче паливних на 52 відсотки, в Нідерландах — на 54. Але і в цьому випадку Норвегія вигідно відрізняється від інших країн: різниця в ціні між електрокаром і автомобілем з ДВС тут досягає 8500 євро.