Технології

Названа ексклюзивна особливість Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7

Напередодні осінньої презентації Apple з’явилися нові подробиці про лінійку розумних годин Watch Series 7. За даними Bloomberg, гаджет чекають не тільки кардинальні зміни по частині дизайну, але і серія оновлених циферблатів, про які інсайдери розповіли більш детально в новому звіті.

За інформацією видання з посиланням на власні джерела, новий смарт-годинник обзаведеться відразу декількома ексклюзивними темами, покликаними підкреслити достоїнства великого дисплея. Наприклад, циферблат Modular Max буде являти собою інформативні цифровий годинник з великими елементами, а інтерфейс Continuum буде змінюватися протягом дня, щоб надавати актуальну інформацію в потрібний час.

Циферблату Atlas приписують можливість відображати відразу 24 часових пояси — така функціональність вже є в деяких темах для Apple Watch. Нарешті, очікується поява брендованих інтерфейсів Nike і Hermes з унікальним оформленням, але подробиці про їх особливості не повідомляються.

Читайте також:  Скандал в Blizzard набирає обертів. Поста позбувся президент компанії

Очікується, що 45-міліметрова версія нових смарт-годин отримає 1,9-дюймовий дисплей роздільною здатністю 484х396 пікселя проти 448х368 точок у актуальної моделі Series 6. Раніше передбачалося, що Apple представить нове покоління смарт-годин разом з iPhone 13, але, за останніми чутками, реліз може затриматися через проблеми з виробництвом.