Авто

Автомобіль Apple: з’явилася інформація про угоду з Toyota

Неофіційний рендер автомобіля Apple

Американський техногігант Apple продовжує займатися пошуком партнерів, які допоможуть йому випустити перший автомобіль і вийти на новий ринок. Як повідомляють ЗМІ, цього разу готуються переговори з Toyota. Якщо вони пройдуть успішно, то результатом стане угода, що стосується акумулятора для первістка Apple. Він буде являти собою автомобіль з електричною силовою установкою і автопілотом – правда, поки невідомо, якого рівня.

Крім Toyota, Apple вже зустрічалася з представниками Південнокорейських SK Group і LG Electronics, з яким також розмовляла на тему акумуляторів, повідомляє MacRumors.

Читайте також:  Volkswagen почав продавати машини без «мультімедійки». І ось чому

Примітно, що навесні глава японської компанії Акіо Тойода попереджав Apple про складнощі автомобільного бізнесу. Він зазначив, що для успішного запуску продукту недостатньо просто володіти технологіями: потрібно ще й бути готовим до «питань і претензій від клієнтів протягом приблизно 40 років».

Серед інших Партнерів, яких пророкували Apple, числяться Nissan, Magna і Hyundai. Однак всі переговори виявилися безуспішними, а Hyundai навіть накликала на себе гнів американців, без дозволу підтвердивши інформацію про можливу співпрацю. Тоді мова також йшла про розробку і виробництво акумуляторів нового типу.

Раніше стало відомо, що Apple працює над інноваційною батареєю, яка може радикально знизити вартість електрокарів і збільшити пробіг без підзарядки. Йдеться про технологію “нового рівня”: як зазначило близьке до компанії Джерело, вона зробить революцію в сегменті подібно першому iPhone.

Читайте також:  Черга на новий Land Cruiser розтягнулася більш ніж на чотири роки

Серійна збірка автомобіля Apple може початися вже в 2024 році, проте поки орієнтуватися можна лише на чутки, так як американці не розкривають ніякої інформації про новинку.

Якщо це правда, то Apple все ж може випередити іншого техногіганта-Xiaomi, що збирається випустити автомобіль в 2025 році. Китайці поводяться більш відкрито: напередодні повідомлялося, що компанія створила окремий підрозділ Xiaomi EV Inc., яке займеться розробкою і виробництвом «розумних» машин на електричній тязі.