Авто

Ford перестав приймати онлайн-замовлення на Bronco

Bronco

Відроджений позашляховик Ford Bronco більше не доступний для онлайн-бронювання. Швидше за все, це лише тимчасова пауза і пізніше автомобіль знову можна буде замовити через Інтернет.

Всім бажаючим придбати новий Бронко виробник рекомендує звертатися безпосередньо в дилерські центри Ford, однак інформація про те, коли буде виконано замовлення і які конфігурації позашляховика доступні для бронювання, може змінюватися на тлі ряду проблем з дефіцитом мікроелектроніки і якістю комплектуючих.

Читайте також:  Оновлену Hyundai Creta зняли на дорозі: вона схожа на Tucson

Як повідомляє видання Detroit Free Press з посиланням на лист для офіційних дилерів Ford, в даний час виробник зібрав вже стільки онлайн-замовлень, що приймати нові поки не має сенсу.

Терміни виробництва поки залишаються непередбачуваними, але в будь-якому випадку замовлені зараз позашляховики будуть зібрані тільки в наступному році. Причиною припинення бронювання Ford називає негативну ситуацію з поставками компонентів.

Крім глобального дефіциту напівпровідників, сюди, ймовірно, можна віднести і проблеми зі знімним дахом, до якості виготовлення якої у багатьох покупців виникли питання.

Власники нових Бронко повідомляли, що зовнішня поверхня даху покривається помітними візерунками, а внутрішня обшивка зроблена неакуратно — обрізана сильніше, ніж потрібно, має нерівні краї і деформується навколо кріпильних елементів.

Читайте також:  Підраховано, скільки грошей світовий автопром втратить через дефіцит чіпів

Щоб вирішити ці проблеми, Ford замінить всі дахи і вже поінформував про це покупців. “Ми збентежені, що це сталося, але ми робимо те, що потрібно клієнтам, змінюючи 100 відсотків цих дахів”, — сказав керівник напрямку легкових автомобілів марки Джефф Марентік. Правда, це буде зроблено в кращому випадку в жовтні.