Запуск власної справи

Коли настануть кращі часи для запуску власної справи?

По всьому світу існує безліч починаючих підприємців, що кинули все і вирішили, що для них нарешті настав той самий ідеальний час, щоб працювати на себе.

Startups.co.uk наводить приклад трьох підприємців, які одного разу зважилися ризикнути всім і спробувати себе в бізнесі. Засновник QXL.com Тім Джексон, Whisk.com Нік Хольцхерр і підприємець в галузі моди Стефан Сигель поділилися досвідом.

Коли відповідний час, щоб відкрити власну справу?

Стефан Сигель: “Мені здається неправильно, коли починають бізнес люди, які тільки закінчили вчитися. Необхідно набратися досвіду і розібратися, чого ти хочеш насправді. Коли я починав працювати на себе, я вже досяг певного рівня життя. Не зовсім правильно, коли деякі починають працювати на себе керуючись суто бажанням розбагатіти.

Запускайте власну справу до того, як обзаведетеся родиною та дітьми. Звичайно, краще, якщо ви починаєте бізнес, коли у вас вже є якийсь досвід. Небійтесь пробувати свої сили в підприємництві, існує безліч прикладів того, як люди починали з нічого, а їх проекти ставали масштабними “.
Нік Хольцхер: “Я починав бізнес відразу після закінчення університету. У цьому є свій плюс. Адже ви звикли жити з мінімальною сумою в кишені, а коли починаєте працювати на себе, то, швидше за все, подібний спосіб життя вас не покине ще кілька років. До того ж, в цьому віці ще нічого втрачати, але вас переповнює бажання щось робити “.

Тім Джексон: “Існують деякі фантастичні підприємці, яким незнайоме поняття ” неможливо “. Вони звикли досягати бажаного, багато працюють і мають багато досвіду. І, мені здається, що у людини повинні бути неймовірні знання, щоб почати працювати на себе прямо з університету” .

Яку кращу пораду щодо ведення бізнесу ви коли-небудь отримували?

Нік Хольцхер: “Завдяки оренді я зрозумів, як варто ставитися до витрат. Я зрозумів, що спочатку варто створити гідний колектив і тільки потім думати про інші витрати”.

Тім Джексон: “Не намагайтеся утримати співробітників. Якщо людині не подобається робота у вашій компанії, то вона навряд чи зможе досягти якогось результату і принести користь для вашого підприємства.

Netflix пропонує співробітникам бонус у розмірі $ 2000 і звільнитися протягом місяця, якщо їх щось не влаштовує в роботі. З одного боку, подібна пропозиція абсурдна, а з іншого – дуже добре продумана, адже якщо ви не впевнені, що ця робота для вас, то вам не варто працювати в компанії “.

Стефан Сигель: “Я не спав кілька ночей перед тим, як вперше звільнив співробітника. Кращу порада, яку мені доводилося коли-небудь чути – не зволікати з серйозними рішеннями і діями”.

Що ви порадили б починаючим підприємцям?

Тім Джексон: “Створіть для себе графік, в якому виділіть час для основної роботи, для роботи над проектом і відпочинку. Ставте собі цілі: на тиждень, місяць, кілька місяців. Це допоможе вам зрозуміти, чи дійсно вам посильно те, за що ви взялися “.

Стефан Сигель: “Починайте працювати, будучи студентом. Це дозволить вам набратися досвіду ще до отримання диплома, а разом з вищою освітою ви отримаєте більш конкретно уявлення про те, куди хотіли б рухатися далі”.

Якими принципами варто керуватися, наймаючи перших співробітників?

Нік Хольцхер: “Запускаючи власну справу, в першу чергу я найняв фахівця по роботі з персоналом. Саме ця людина допомогла мені підібрати інших співробітників. На перших етапах роботи складно самостійно вибрати гідних кандидатів на ту чи іншу посаду. До того ж, ви можете загубитися на ринку і заплутатися в тому, хто і якої зарплати заслуговує “.

Стефан Сигель: “Зараз безліч бажаючих працювати в нашій компанії, тому ми маємо можливість вибирати. Усі кандидати на посаду проходять обов’язкове безкоштовне стажування, після якої ми дивимося, чи дійсно підходить нам ця людина”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *