Авто

Mercedes-Benz випустив колекцію одягу з подушок безпеки

Daimler

Компанія Mercedes-Benz представила розроблену спільно з американським дизайнером Хероном Престоном колекцію одягу з промовистою назвою Airbag.

Вона дійсно зроблена з перероблених подушок безпеки і навіть здатна надуватися — яким чином, поки не повідомляється. Ймовірно, це буде продемонстровано на Mercedes-Benz Fashion Week в Берліні, де відбудеться прем’єра колекції. Захід пройде з 6 по 8 вересня.

Mercedes-Benz впровадив першу подушку безпеки рівно 40 років тому — в 1981 році на седані S-Class покоління W126. Флагманський седан став першим в історії Мерседесом, для якого стала пропонуватися подушка безпеки водія-спочатку як додаткова опція, а з 1985 на версіях 500SEL/SEC вона стала входити в стандартне оснащення.

Читайте також:  Україна увійшла в антирейтинг за вартістю володіння автомобілем

Подушка безпеки пасажира стала пропонуватися опціонально з 1986 року, а в 1990 році також увійшла в «базу». Щоб відзначити цю знаменну подію, Mercedes-Benz випустив концептуальну колекцію одягу Airbag, розроблену разом з модельєром і музикантом Хероном Престоном.

Публіці її покажуть в Берліні на прийдешньому заході Mercedes-Benz Fashion Week. Виробник заявляє, що одяг з подушок безпеки розширює межі інновацій в моді і, точно так же, як автомобільні подушки, що послужили основою для колекції, її можна буде надувати — і потім здувати назад.

“Mercedes-Benz-культовий бренд, який приділяє велике значення культурі, а я захоплююся культурою і тими, хто її формує. Наше партнерство було одночасно захоплюючим і природним”, – заявив Престон. Придбати колекцію Airbag можна буде в інтернет-магазині модного одягу GOAT з 10 вересня.