Політика

У КВУ назвали імена депутатів-прогульників

Верховна рада

Частина народних депутатів безвідповідально ставиться до своїх депутатських обов’язків, ігноруючи абсолютну більшість голосувань Верховної Ради, заявили в КВУ.

Комітет виборців України проаналізував, як депутати Верховної Ради голосували протягом двох років. За даними КВУ, опублікованими в п’ятницю, 3 вересня, 12 народних депутатів пропустили понад 90% голосувань.

Повідомляється, що депутат Вадим Столар протягом двох років узяв участь лише у 2,5% голосувань. Степан Івахів узяв участь в 4% голосувань, Вадим Рабинович – 5%, Андрій Деркач, Ігор Абрамович – 7%, Ігор Палиця, Олександр Дубинський, Дмитро Шенцев – 8%, Тарас Козак – 9%, Олександр Герега, Юлія Льовочкіна, Олександр Фельдман – 10%.

Читайте також:  Рейтинг Байдена впав до рекордної позначки

Серед фракцій у Верховній Раді “Слуга народу” взяла участь у 84% голосувань, а представники ЄС – у 80%. Депутати “Голосу” взяли участь у 74% голосувань, група “Довіра” – в 71%, “Батьківщина” – в 63%.

Найнижчі результати у депутатів “За майбутнє”, які взяли участь у 53% голосувань, і ОПЗЖ – 46%.

“Відмова від голосувань також стала формою саботажу роботи Верховної Ради з боку окремих парламентських фракцій. Незважаючи на те, що у Верховній Раді введена система штрафів за відмову від голосувань, це не дуже впливає на дії народних депутатів”, – зазначив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.