Технології

Інсайдери назвали «системні вимоги» AR-гарнітури Apple

AR-гарнітури Apple

Колекцію чуток про майбутню новинку популярного бренду поповнив звіт, присвячений функціональності AR-гарнітури. Інсайдери стверджують, що незважаючи на просунуту технологічну базу, частина можливостей пристрою не вийде розкрити при використанні без іншого гаджета Apple.

За повідомленням видання The Information, для повноцінного використання новинки її власнику буде потрібно iPhone з відповідним мобільним додатком.

В іншому випадку гаджет буде працювати з істотними обмеженнями функціональності. Процедура сполучення багато в чому буде схожа з тим, як відбувається синхронізація Apple Watch. Підключення AR-гарнітури до смартфону буде здійснюватися без проводів.

Читайте також:  Apple продала рекордну кількість планшетів

З чуток, Apple також може випустити аналогічний софт для iPad. Майбутній новинці приписують дисплеї micro-LED, до 15 камер для сканування навколишнього простору, і використання технології відстеження погляду.

Компанія поки не оголошувала про випуск новинки-очікується, що в продаж вона надійде не раніше 2022-го, а в 2025-му році імовірно відбудеться реліз більш легких розумних окулярів, створених під керівництвом Тіма Кука.