Авто

Стало відомо, коли Genesis відмовиться від звичайних двигунів

Genesis

Компанія Hyundai створила преміальний суббренд Genesis в 2015 році, і ось через шість років Genesis вже підготував план з електрифікації всього модельного ряду.

Згідно стратегії подальшого розвитку марки, з 2025 року все нові моделі будуть використовувати альтернативні джерела енергії, а в 2030 році автовиробник повністю відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння.

Причому Genesis не обмежиться електрокарами і буде розвивати в тому числі напрямок автомобілів на паливних елементах.

Читайте також:  Mazda CX-5 оновився і став повнопривідним за замовчуванням

Нова стратегія передбачає випуск восьми електромобілів до кінця нинішнього десятиліття, причому річний обсяг виробництва до того моменту буде досягати 400 тисяч машин.

Ця заява супроводжувалася тизером восьми новинок: всіх їх ріднить фірмовий дизайн оптики з подвійними світлодіодними смугами, причому з боків світловий елемент розтягнеться майже до дверей.

Також можна помітити, що у деяких автомобілів двері, по всій видимості, відкриваються проти ходу руху.

Тим часом перша повністю електрична модель Genesis-Electrified G80-дебютувала навесні цього року. Седан являє собою електрифіковану версію звичайного G80, від якого він практично не відрізняється зовні.

У рух електрокар приводить двомоторна установка з віддачею 370 кінських сил, а на одному заряді батареї він приїжджає до 427 кілометрів.

Читайте також:  Xiaomi створить свій електромобіль повністю з нуля

В середині серпня Південнокорейська марка розкрила на фотографіях електричний хетчбек з індексом GV60, який стане серійним в 2022 році. Відомо, що в основі моделі лежить платформа E-GMP, на якій також побудовані Hyundai Ioniq 5 і Kia EV6, а інформації про силову установку поки немає.

Джерело: Genesis