Авто

Subaru і Toyota зупиняють заводи в Японії

Subaru

Компанії Subaru і Toyota внесуть корективи в робочий графік своїх підприємств в Японії. У випадку з Subaru виробництво буде призупинено на всіх японських заводах на чотири робочих дні, починаючи з вівторка, 7 вересня.

Що стосується Toyota, то автовиробнику доведеться закрити двері 15 домашніх підприємств протягом вересня: в результаті такого заходу марка випустить на 140 тисяч автомобілів менше запланованого.

З 7 по 10 вересня включно Subaru зупинить конвеєр свого заводу в префектурі Гумма, що займається складанням різних автомобілів, і фабрику в селищі Оїдзумі, де виробляють двигуни і трансмісії. Компанія не вперше вживає таких заходів в нинішньому році: раніше машинобудівний завод Subaru закривався в квітні на 13 днів. Чи торкнеться рішення заводи в інших країнах, поки невідомо.

Читайте також:  Розкрито терміни повної відмови Volkswagen від «механіки»

Раніше в нинішньому році Toyota вдавалося підтримувати звичайний темп виробництва, незважаючи на дефіцит електронних компонентів, що вдарив по автопрому. Все завдяки великим обсягам деталей, які компанія почала запасати після аварії на атомній електростанції в Фукусімі десять років тому.

Однак тепер і Toyota оголосила про брак комплектуючих і скорочення глобального виробничого плану на 40 відсотків. Крім дефіциту, на рішення вплинуло зростання числа випадків захворюваності коронавірусом в Південновосточній Азії.

Раніше аналітики Boston Consulting Group підрахували втрати світового автопрому через перебої в поставках компонентів. За їхніми прогнозами, в 2021 році буде випущено на 7-9 мільйонів машин менше, а задовольнити потребу виробників в мікрочіпах вдасться тільки до другої половини 2022 року.

Читайте також:  Стало відомо, на яких ринках не з'являться нові Logan і Sandero

Джерело: Carscoops