Авто

З’явилися перші шпигунські фотографії салону нового BMW X1

Оновлений BMW X1

BMW продовжує дорожні випробування прототипу x1 нового покоління. На цей раз в розпорядженні Motor1.com вперше виявилися шпигунські фотографії салону новинки: він нагадує салон електричного iX, у якого аналогічний вигнутий екран, що об’єднує віртуальну панель приладів і дисплей мультимедійної системи. Прем’єра новинки запланована на 2022 рік, так що більше подробиць з’явиться протягом наступних місяців.

Можна припустити, що широкоформатний екран у iX і нового X1 (швидше за все, в топових рівнях оснащення) будуть схожі за розмірами: діагональ приладової панелі складе 12,3 дюйма, а центрального дисплея — 14,9 дюйма. Аналогічний екран також раніше був помічений у прототипу 2-Series Active Tourer.

Читайте також:  Hennessey розпродала всі гіперкари і випустить щось «не від світу цього»

Салон оновленого BMW X1

Фото: BMW

Що стосується дизайну екстер’єру, то, судячи з усього, X1 уникне долі інших моделей BMW і не отримає гігантські “ніздрі”, які не раз піддавалися критиці і за які марці доводилося виправдовуватися.

Оновлений BMW X1

На шпигунських знімках видно, що у прототипу вона лише ненабагато більше, ніж у нинішнього X1.

За неофіційними даними, новинку запропонують з бензиновими, дизельними і гібридними силовими установками з можливістю зарядки і без. Також раніше з’явилися чутки про повністю електричної модифікації.

Прем’єра BMW X1 наступного покоління відбудеться протягом 2022 року: спочатку покажуть версію для європейського ринку, а потім і варіант для США.