Технології

Десктопний Apple App Store стрімко втрачає популярність у розробників

Apple desktop

Поки App Store для iOS залишається найприбутковішим магазином додатків в світі, у його десктопного побратима справи йдуть не так райдужно. За даними аналітичної компанії AppFigures, розробники активно втрачають інтерес до App Store для macOS, не бажаючи публікувати там свої додатки.

Згідно з представленим графіком, в січні цього року в App Store для macOS було опубліковано трохи більше 400 нових додатків. Протягом наступних місяців ця цифра постійно коливалася, але вже в квітні їх число почало стрімко падати.

Читайте також:  Несертифікований ремонт Apple Macbook в 3 рази вигідніший за офіційний

App Store

Так, у червні асортимент магазину поповнився менш ніж на 300 нових програм. За прогнозами аналітиків, в серпні цей показник буде в межах 200 додатків. Так, протягом 2020 року в App Store для macOS в середньому з’являлося 392 нових додатки на місяць, а в 2021-му ця цифра впала до 343.

На думку експертів, така статистика обумовлена декількома факторами. Один з головних-можливість встановлювати додатки на macOS зі сторонніх джерел.

Як результат, розробники можуть поширювати софт через свої сайти, щоб не платити Apple 30-відсоткову комісію. Крім того, розробники неодноразово скаржилися на обмежені можливості офіційного магазину.

Читайте також:  Біонічну руку підключили прямо до мозку

Поки невідомо, чи буде Apple якимось чином реагувати на ситуацію, що склалася.