Технології

Названа ємність акумуляторів нових флагманів Samsung Galaxy

Samsung Galaxy S21

За кілька місяців до передбачуваної презентації в мережі з’явилася інформація про одну з ключових характеристик Samsung Galaxy S22+ і S22 Ultra. Мова про ємність АКБ майбутніх новинок-за даними одного з сертифікаційних відомств, Plus-версію гаджета чекає невеликий даунгрейд порівняно з попередником.

На сайті китайського регулятора 3C пройшли реєстрацію дві моделі акумуляторів, вироблених Samsung SDI. АКБ з кодовим номером EB-BS906ABY, яка імовірно створювалася для моделі Galaxy S22+, отримала ємність 4500 мАг, в той час як в S21+ встановлений елемент живлення на 4800 маг.

Читайте також:  Samsung запатентувала модульні навушники Galaxy Buds із захистом від води

Samsung

Друга модель (EB-BS908ABY), розроблена для топової модифікації Galaxy S22 Ultra, ідентична рішенню для S21 Ultra — 5000 мАг. Документів, що підтверджують характеристики батареї для базової версії Galaxy S22, поки немає, але виходячи із заяви інсайдера Ice Universe, її ємність також скоротиться — з 4000 мАг у S21 до 3800 маг.

Samsung

З чуток, Samsung планує оснастити нові флагмани технологією швидкої 65-ватної зарядки. Раніше в мережі був помічений фірмовий блок живлення з параметрами 3,25 А / 20 в.не виключено, що саме ця модель буде пропонуватися в якості аксесуара до смартфонів серії Galaxy S22.