Технології

Apple Watch незабаром отримають новий набір медичних функцій

Apple Watch Series 7

Аналітики видання The Wall Street Journal поділилися відомостями про перспективні розробки Apple, які можуть з’явитися в нових смарт-годинниках компанії. Зокрема, переносні пристрої отримають вбудований тонометр, можливість вимірювання температури та інші нововведення — правда, не в цьому році.

У планах Apple-додавання до функціональності пристрою можливості вимірювання артеріального тиску без використання спеціальної манжети. Над цією технологією американська компанія працює вже як мінімум п’ять років-перші патенти, що описують портативний тонометр, датуються 2016 роком. На думку інсайдерів, Apple вже готова до реалізації подібного рішення в своїх смарт-годинниках.

Крім того, носиться аксесуар може отримати ще кілька нових функцій. У їх числі-датчик температури тіла, а також можливість більш детального аналізу рівня кисню в крові для діагностики такого розладу, як апное, при якому людина відчуває проблеми з диханням під час сну.

Читайте також:  Імплант Ілона Маска дозволить керувати смартфоном силою думки

Однією з перспективних функцій, появу якої доведеться чекати найдовше, стане можливість відстеження рівня глюкози в крові за допомогою неінвазивного моніторингу. Відзначається, що Apple продовжує опрацьовувати цю технологію, але до стадії її впровадження в комерційні пристрої компанія поки не дійшла.

Що стосується Apple Watch Series 7, то гаджет, якщо вірити інформаторам, отримає новий дизайн і збільшений розмір дисплея. Функціональність смарт-годинника, що готується до анонсу, залишиться на рівні торішньої моделі, і чекати появи нових датчиків в 2021-му не варто.