Технології

Слух: Apple «притримає» випуск нових смарт-годинників з великими дисплеями

Apple Watch Series 7

За даними мережевих джерел, оновлена серія Apple Watch ще не надійшла в серійне виробництво. Причиною тому не пандемія, а технічні складності, які, як стверджують інсайдери, у компанії виникли вже на етапі складання прийдешніх новинок.

За даними Bloomberg з посиланням на анонімне джерело, близьке до виробничої лінії, головною проблемою новинки став змінений дизайн.

Повідомляється, що постачальники комплектуючих для Apple Watch Series 7 поки не змогли домогтися необхідної компанією якості компонентів на етапі дрібносерійного виробництва. Це, в свою чергу, може привести до значної затримки старту масового випуску розумних годин.

Читайте також:  Samsung розробила унікальну рухому камеру для смартфонів

Згідно з ранніми інсайдерськими публікаціями, ключовою відмінністю аксесуарів від торішніх моделей стануть збільшені розміри корпусу (41 і 45 мм) і екрану. Крім того, змінилася і технологія виробництва самих дисплейних модулів.

Це перший подібний апгрейд серії починаючи з четвертого покоління фірмових гаджетів. Поки невідомо, чи покаже Apple новий смарт-годинник в ході презентації смартфонів iPhone 13.

Представники компанії на запит журналістів Bloomberg не відповіли.