Технології

Spotify запустив функцію «Синтез» для створення загальних плейлистів

Spotify

Через два місяці бета-тестування оригінальна функція потокового сервісу стала загальнодоступною. Вона дає користувачам можливість об’єднувати свої улюблені пісні в загальний список відтворення з одним з друзів.

Нову функцію можна знайти в меню “Пошук” (хаб “Для тебе” — розділ “Для двох” — кнопка «Створити “Синтез”»). Вона вже доступна для всіх передплатників сервісу в деяких регіонах, але відстежити, з чиєї бібліотеки в плейлист додана та чи інша пісня, можуть тільки передплатники Spotify Premium. Після активації загального плейлиста стануть доступні наступні можливості:

  • Оцінка збігу музичних смаків: кожен з двох слухачів, які запустили “Синтез”, зможе дізнатися, наскільки їх переваги збігаються з пристрастями іншого учасника музичної пари
  • Картки з даними, якими можна ділитися в соцмережах: в персоналізованих картках пара може дізнатися, яка пісня їх об’єднує. Інформація з’явиться автоматично після запуску “Синтезу” і буде доступна в плейлисті в будь-який час.
  • Нові обкладинки: візуальне оформлення плейлистів дозволить слухачам миттєво знайти потрібний плейлист в “Синтезі”.
Читайте також:  Epic вимагає від Apple повернути Fortnite на iOS

За запевненням розробників, “Синтез” оновлюється щодня в залежності від уподобань кожного з синхронізованих користувачів. Для об’єднання плейлиста другий учасник повинен прийняти вхідний запит, після чого Spotify створить індивідуальну обкладинку і плейлист на основі музичних уподобань обох учасників «Синтезу».