Авто

Ford вибачився за затримку Bronco за допомогою гамаків

Гамак Bronco

Компанія Ford почала відправляти подарунки клієнтам, які замовили, але досі не отримали позашляховики Bronco. У “втішні” комплекти входить гамак з переносною сумкою, оформленої в стилі моделі, а також послання від виробника.

Воно закликає покупців “триматися” (hang in there) в очікуванні автомобілів, які затримуються через дефіцит мікрочіпів. Більше 20 подарунків від Ford вже з’явилися на майданчику eBay, повідомляє видання TFLcar.

Крім прохання набратися терпіння, в брошурі, прикладеної до подарунка, містяться інструкції з експлуатації гамака. Він покликаний допомогти власникам “затишно влаштуватися на природі”, йдеться в повідомленні Ford, який підкреслює, що виріб випущено в обмеженій кількості для власників броні.

Читайте також:  Стали відомі автомобільні переваги ТікТокерів

Незважаючи на це, деякі клієнти вирішили не залишати подарунок собі. На онлайн-майданчику eBay виставлено вже більше двох десятків гамаків разом з коробкою і буклетом, вартість яких в перерахунку на рублі варіюється від двох до 15 тисяч. Продавці роблять акцент на ексклюзивності комплектів, а деякі доповнюють їх постерами і наклейками з позашляховиком.

Вперше про відстрочку старту виробництва Ford Bronco стало відомо в кінці 2020 року. Тоді повідомлялося, що через пандемію збірку відкладуть на місяць, але в підсумку позашляховик встав не тільки в червні нинішнього року. Однак з початком поставок з’явилися нові проблеми: клієнти почали скаржитися на дефектні знімні дахи, які виробнику доведеться замінити.