Політика

Стали відомі кандидати на пост глави Інституту нацпам’яті

Інститут нацпам'яті

На пост директора Інституту національної пам’яті України претендують 12 осіб.

Про це йдеться у відповіді Національного агентства України з питань державної служби на запит “Історичної правди”, передає “BizUA”.

Серед претендентів юрист Стефан Христенко, доцент Київського Національного університету культури і мистецтв Сергій Руденко, співробітник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Коростишівський, начальник відділу Центрального державного архіву зарубіжної україніки Дмитро Решетченко, співробітник Управління справами Апарату Верховної Ради Тарас Шамайда, викладач української мови Надія Князев, редактор сайту “Сьогодні” Петро Жижиян, старший науковий співробітник Національного музею історії України Аліна Поніпаляк, колишній старший майстер лісу ДП “Київський лісгосп” Савченко Євген.

Читайте також:  В Україні затвердили стратегію національно-патріотичного виховання

Також стало відомо, що на конкурс подавалися історики Олександр Алфьоров та Артем Харченко, заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Василь Яблонський.

У Національному агентстві України з питань державної служби повідомили, що уточнений список буде оприлюднений до кінця понеділка, 4 листопада ц. р.

“Перший етап конкурсу-тестування на знання іноземної мови, яка має відбутися 7 листопада”, – пише видання.

Залишити коментар