Економіка

Україна отримає від США $3 млрд – ЗМІ

Білий дім

Американський Ексімбанк і Мінекономіки України підпишуть меморандум про взаєморозуміння з початковим обсягом підтримки в розмірі $3 млрд.

Експортно-імпортний банк США (Ексімбанк) після підписання меморандуму про взаєморозуміння надасть Україні допомогу в розмірі трьох мільярдів доларів. Про це пише ТАСС із посиланням на представника вашингтонської адміністрації.

“Що стосується економіки, то ми використовуємо цей візит для поглиблення нашого і без того міцного економічного партнерства. Наші країни завершать роботу над меморандумом про комерційну співпрацю, а Експортно-імпортний банк і Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України підпишуть меморандум про взаєморозуміння з початковим обсягом підтримки Ексімбанку в розмірі трьох мільярдів доларів”, – сказала представник Білого дому на брифінгу, присвяченому запланованій зустрічі президентів США та України Джо Байдена і Володимира Зеленського.

Так, зокрема, 60 мільйонів будуть призначатися для додаткових протитанкових систем Javelin та іншого оборонного озброєння.