Технології

Інсайдери: Xiaomi готує до випуску чотири нові камерофони

Xiaomi

За даними інсайдерів, бренд випустить серію новинок з просунутими модулями камер, включаючи дві моделі зі 108-мегапіксельними датчиками. У мережі вже з’явилися кодові імена смартфонів, а також їх деякі технічні характеристики.

Згідно з інформацією порталу Xiaomiui, компанія представить гаджети з кодовими назвами Pissaro, Pissaropro, Evergreen і Evergo.

Xiaomi

Першим двом апаратам приписуються датчики зображення Samsung ISOCELL HM3 з роздільною здатністю 108 Мп і допоміжні модулі — ширококутний і макро.

Читайте також:  Нові скла Corning Gorilla Glass захистять камери смартфонів [ВІДЕО]

Крім того, повідомляється, що новинки імовірно отримають бічні сканери відбитків пальців і з’являться на ринку в 2022 році.

Моделі Evergreen і Evergo, за даними джерела, обзаведуться 50-мегапіксельними сенсорами OmniVision OV50C40 і Samsung ISOCELL GN1, але якому саме апарату дістанеться конкретний датчик, не уточнюється.

Крім того, обидва смартфони будуть оснащені телеоб’єктивами. Інсайдери також стверджують, що всі чотири моделі компанія оснастить процесорами MediaTek. Інші подробиці і комерційні назви майбутніх новинок Xiaomi поки невідомі.