Технології

Кількість завантажень Telegram перевалило за мільярд

Telegram

Аналітичне агентство Sensor Tower заявило про подолання месенджером знакової позначки — за всю історію існування додатка його завантажили понад 1 мільярд разів. До такого результату творці йшли майже вісім років, помітно прискорившись в 2021-му.

Як відзначають аналітики, сплеск інтересу до Telegram збігся зі зміною політики конфіденційності його основного конкурента-месенджера WhatsApp.

Через небажання ділитися персональними даними з Facebook користувачі стали шукати альтернативний сервіс для обміну повідомленнями. Раніше представники компанії відзначали, що на піку обговорення нововведень в WhatsApp всього за 72 години аудиторія Telegram зросла більш ніж на 25 мільйонів облікових записів.

Читайте також:  Аналітик: продажі нових MacBook виростуть через нові дисплеї

За інформацією Sensor Tower, найбільше установок програми зафіксовано на території Індії (22%). Другий рядок за популярністю месенджера займає Росія (10%), а замикає трійку лідерів Індонезія (8%). З початку року Telegram встановили 214,7 мільйона разів.

Таким чином, месенджер став п’ятнадцятим додатком в світі, що має в своєму активі більше 1 мільярда завантажень. Крім Telegram, в» клуб мільярдерів ” входять клієнти WhatsApp, Facebook, Instagram, Snapchat, Spotify, Netflix і Facebook Messenger.