Технології

У Windows 10 з’явилася вбудована перевірка на сумісність з Windows 11

Windows 11

Microsoft має намір посилено просувати нову версію Windows, щоб про неї дізналося якомога більше людей. Зокрема, компанія вже почала готувати власників комп’ютерів під управлінням “десятки” до майбутнього великого оновлення.

Microsoft готується до випуску не тільки Windows 11, але і великого оновлення для Windows 10 з підзаголовком 21h2. Разом з цим деякі користувачі помітили, що в «Центрі оновлення Windows» з’явилося нове повідомлення про підтримку їх комп’ютерами нової ОС.

Читайте також:  Apple запатентувала MacBook в стилі скасованого Surface Neo

Windows 11

Схоже, що компанія вбудувала безпосередньо в систему якийсь інструмент, який перевіряє технічні характеристики пристрою на сумісність з Windows 11, як це робить фірмовий додаток PC Health Check.

Раніше Microsoft оголосила, що власники непідтримуваних офіційно комп’ютерів також зможуть отримати Windows 11, але їм доведеться встановити систему вручну, скачавши ISO-файл.

Крім того, такі користувачі не будуть отримувати автоматичні оновлення через «Центр оновлення Windows» — їх також доведеться завантажувати і встановлювати самостійно.