Технології

У літаках Airbus з’являться журнали з гнучкими OLED-сторінками

Airbus

Відомий виробник літаків Airbus планує оснастити свої авіалайнери цифровими журналами. Вони будуть являти собою гнучкий OLED-дисплей і прийдуть на заміну друкованої продукції.

Візуально пристрій нагадує звичайний iPad, але отримає ряд переваг для авіакомпанії і пасажирів. Перш за все подібний гаджет набагато простіше дезінфікувати після кожного польоту, що буде актуально в разі повторних хвиль коронавірусу та інших хвороб.

Крім того, кожен раз після перельоту доводиться замінювати пошкоджені паперові газети. Цифровий дисплей набагато міцніший і вимагає менше часу на обслуговування.

Читайте також:  Ілон Маск пояснив причину випуску робота Tesla Bot

Airbus

Під час перельоту гнучкий OLED-дисплей дозволить пасажирам замовляти їжу, читати журнали і книги, переглядати телешоу і фільми, а також виконувати інші завдання. Оплачувати послуги можна за допомогою кредитної картки, а доступ в браузер обмежується виключно умовами доступу до інтернету на літаку. На першому плані поміщається інструкція з безпеки. На думку розробників, це приверне увагу пасажирів більше, ніж паперова копія.

Airbus

Сьогодні Airbus та інші авіакомпанії використовують для цих цілей стандартні планшети, які пасажири можуть орендувати на час польоту. Часто подібні пристрої приходять в непридатність, тому перехід на більш зручні і прості гаджети обіцяє ще й економічну вигоду. Представники Airbus заявили, що планують розмістити гнучкі OLED-дисплеї на одному з бортів вже найближчим часом. За підсумками тесту будуть робити висновки про подальшу долю нової технології.