Технології

Microsoft уріже функціональність Windows 11 для старих ПК

Windows 11

Нещодавно Microsoft оголосила, що нову ОС зможуть встановити навіть власники несумісних ПК. Але, як виявилося, без «підводних» каменів такий апгрейд не обійдеться. Згідно недавньої публікації софтмейкера, користувачів застарілого обладнання чекає істотне обмеження функціональності операційної системи.

За даними The Verge з посиланням на представників Microsoft, при установці на комп’ютери, що не відповідають системним вимогам ОС, їх користувачам будуть недоступні функції оновлення системи, включаючи автоматичне скачування драйверів.

Читайте також:  Sony анонсувала велику презентацію ігор для PlayStation 5

Крім того, компанія не гарантує безвідмовну роботу Windows 11 на такому залозі.

До числа офіційно підтримуваних пристроїв Microsoft відносить комп’ютери, які оснащені не менше 4/64 ГБ пам’яті, а також криптографічним чіпом безпеки TPM 2.0, і підтримують функцію Secure Boot.

Крім того, процесор пристрою також повинен входити в список підтримуваних. Якщо ПК або ноутбук не відповідає одній з вимог, установку Windows 11 доведеться здійснювати вручну за допомогою ISO-образу.

Раніше для перевірки гаджетів на сумісність з Windows 11 Microsoft випустила нову версію утиліти PC Health Check. Вона не тільки більш точно оцінює систему на можливість установки ОС, але і пропонує способи вирішення проблем з конфігурацією комп’ютера.