Технології

Слух: iPhone 13 отримає підтримку супутникових дзвінків

Супутник

Авторитетний інсайдер Мін-Чі Куо повідомив про одну з очікуваних особливостей майбутнього флагмана Apple. Він стверджує, що компанія планує оснастити iPhone 13 модулем супутникового зв’язку, який значно розширить функціональність пристрою.

Як стверджує аналітик, нові iPhone обзаведуться підтримкою так званих LEO-супутників, що знаходяться на низькій земній орбіті. За допомогою відповідного модуля зв’язку користувачі отримають доступ до дзвінків і відправці коротких повідомлень навіть поза зоною покриття стільникової мережі будь-якого покоління.

Про плани Apple використовувати супутниковий зв’язок ще в 2019-му повідомляло і видання Bloomberg. Куо впевнений, що компанія має намір використовувати подібну технологію і в інших фірмових продуктах: майбутній AR-гарнітурі, системах Apple Car, а також пристроях інтернету речей.

Читайте також:  Дисплеї гнучких iPhone зможуть передбачати появу тріщин

На жаль, джерело не уточнює, як саме буде працювати супутниковий зв’язок на iPhone. Зокрема, невідомо, чи виявиться така функція доступна тільки у фірмових сервісах iMessage і FaceTime, або до неї отримають доступ і інші додатки.

Не розкривається і питання тарифікації супутникового зв’язку. Презентація iPhone 13 відбудеться вже в наступному місяці, імовірно в період з 14 по 17 вересня.