Авто

Новий Renault Duster провалив краш-тести: можливе масове відкликання

Duster Crash Test

Новий Renault Duster провалив краш-тести від південноамериканської асоціації Latin NCAP. Кросовер, зібраний в Бразилії, набрав нуль зірок з п’яти; захист водія і дорослих пасажирів оцінили в 29,47 відсотка, захист дітей — в 22,93 відсотка.

Експертів насторожив витік бензину, а також переворот і мимовільне відкривання дверей при бічному ударі. У Latin NCAP вимагають від Renault узгодити масове відкликання нових “Дастерів”.

У тестах Latin NCAP брав участь базовий Renault Duster другого покоління з двома фронтальними подушками безпеки.

Читайте також:  Створено дорожні знаки спеціально для безпілотних авто

Краш-тести на пасивну безпеку за методикою Latin NCAP включають в себе фронтальний удар на швидкості 64 кілометри на годину об бар’єр з 40-відсотковим перекриттям і бічний удар 1,5-метрової візком на швидкості 50 кілометрів на годину.

Правилами передбачений і бічний удар в стовп на швидкості 29 кілометрів на годину, але Duster цього тесту уникнув.

Провалу “Дастера” бразильської збірки ніхто не очікував, оскільки в 2019 році аналогічний кросовер румунської збірки отримав чотири зірки з п’яти.

З тих пір Асоціація Latin NCAP посилила тести, але зміни в методиці можна назвати незначними.

Втім, в Renault стверджують, що “нульовий” результат бразильського Duster пояснюється якраз іншим регламентом краш-тесту, а по пасивній безпеці кросовери по різні боки океану ідентичні.

Читайте також:  Чехія піде наперекір Європарламенту і не стане відмовлятися від машин з ДВС

Проте, деформацію паливного бака при фронтальному ударі, відкривання дверей при бічному зіткненні і дотик манекенів дітей об передні крісла зміною методики краш-тесту не пояснити. У Latin NCAP вважають, що Renault необхідно відкликати всі бразильські «Дастери» і доопрацювати конструкцію.

Самі бюджетні версії Renault Duster не вперше провалюють краш-тести-наприклад, в 2017 році кросовер першого покоління показав незадовільний результат в Індії після випробувань за методикою Global NCAP.