Авто

Nissan пояснив, чому «не гнався за цифрами» при розробці нового спорткара

Nissan Z

Головний інженер проекту Nissan Z розповів про те, що основною метою при створенні купе нового покоління було задоволення від водіння, а не вражаючі цифри розгону або максимальної швидкості «на папері» — в таблиці технічних характеристик.

Розробники приділили велику увагу взаємодії водія з автомобілем, тому новий Z вони порівнюють з партнером для танців. Тим, кому сухі цифри важливіше відчуттів від їзди, Z не підійде, вважають в Nissan.

Як розповів в інтерв’ю виданню Road & Track головний інженер проекту Nissan Z Хіроші Тамура, при роботі над спорткаром нового покоління його команда «не гналася за цифрами».

Читайте також:  Автосалон в Нью-Йорку не відбудеться через коронавірус. Виставку переносять вже в четвертий раз

У інженерів не було завдання вразити всіх неймовірними технічними характеристиками — безумовним пріоритетом він назвав відчуття від водіння.

Тамура вважає, що купе вийшло настільки захоплюючим в управлінні, що він порівняв його з «партнером для танців» — водій неодмінно отримає задоволення від спілкування з машиною.

Але якщо цифри мають для вас занадто велике значення, краще відразу пошукати інший автомобіль, попереджає головний інженер.

Новинка отримала 3,0-літровий бітурбомотор V6, який розвиває 405 кінських сил і за замовчуванням працює з механічною коробкою передач. Опціонально доступний 9-ступінчастий автомат Jatco, привід – тільки задній.

Динамічні характеристики Z поки не розкриваються, але Nissan обіцяє, що купе розганяється до “сотні” на 15 відсотків швидше, ніж його попередник 370Z — тобто приблизно за чотири секунди. Старт продажів моделі в США запланований на літо 2022 року, а вартість купе складе 40 тисяч доларів.