Авто

Оновлений Atlas розкрив новий дизайнерський стиль Geely

Geely Atlas X

У Піднебесній на автосалоні в Ченду представили Geely Boyue (продається в країнах СНД під ім’ям Atlas) з літерою X. Оновлений кросовер розкрив новий дизайнерський стиль китайської марки, який названий Starburst (в дослівному перекладі з англійської — «зіркоутворення»). Де факто мова йде про переосмислення знайомого всім “Ікс-Фейса” – у Boyue X збільшилася площа повітрозабірників, а решітка радіатора зроблена у вигляді букви X.

Поки китайські журналісти вважають Boyue X різновидом звичайного Boyue, але може так статися, що кросовер з «Ікс-фейсом» замінить актуальну модель, тобто додавання стилю Starburst буде свого роду фейсліфтом. Ззаду кросовер з літерою X теж змінився – дізнатися новинку можна за профілем бампера і накладці Geely між ліхтарями.

Читайте також:  Lotus розповів про новий суперкар Emira

Geely Atlas X

Ймовірно, дизайнерська концепція Starburst з часом стане візитною карткою всіх Geely. Цікаво, що незважаючи на» космічне ” назва, стилісти марки надихалися аж ніяк не зірками, а китайськими обладунками.

Geely Atlas X

Фото: Geely Atlas X, autohome.com.cn

У Geely Boyue X потайний вихлоп, яскраві гальмівні супорти, виконані в колір декоративних вставок на бамперах і порогах, а на зміну звичайному хрому прийшов модний чорний.

У салоні принципово нічого не змінилося, хоча Geely запевняє, що можливості персоналізації розширені (доступна триколірна обробка), а інтерфейс оптимізований, наприклад, підвищилася зручність регулювання клімату через сенсорний екран мультимедіасистеми.

Geely Atlas X

Технічна начинка колишня-в Піднебесній Boyue X зберіг «турбочетвірку» 1.8 потужністю 184 кінські сили і крутним моментом 300 Нм в тандемі з 7-швидкісним преселективним «роботом». Привід – на передню вісь. У майбутньому Geely Boyue X напевно отримає 1,5-літрову «турботрійку» у складі помірно-гібридної системи.

Читайте також:  Toyota може випустити новий седан Crown: перше зображення

Джерело: Autohome.com.cn