Технології

Нова конструкція дрона дозволила збільшити дальність польоту на 20%

Penguin C

Інженери латвійської компанії UAV Factory розробили ефективну конструкцію дрона Penguin C. Повідомляється, що завдяки здатності безпілотника ховати гвинти під час польоту його тривалість зростає приблизно на 20%.

Після вертикального зльоту більшість дронів літакового виду переходить в горизонтальне положення, продовжуючи політ саме в такому вигляді.

Це означає, що лопаті за великим рахунком виявляються марні, створюючи додатковий опір. В ході випробувань фахівці UAV Factory виявили, що система із захисного кожуха, куди автоматично складаються лопаті, відчутно підвищує ефективність дрона.

Читайте також:  Функція супутникового зв'язку на iPhone 13 буде доступна не для всіх

Незважаючи на те що додаткові кожухи збільшили вагу дрона до 32 кг, це також поліпшило автономність польоту до 14 годин з вантажопідйомністю до 4,5 кг.

При цьому на повну заміну акумулятора йде всього дві хвилини. Penguin c здатний розвивати швидкість до 55 км/год з робочою температурою двигуна від -40 до +50 градусів.

Представники UAV Factory відзначають, що дрон може включати цілий ряд додаткового обладнання. Це і станції управління, і відстежують антени, і тепловізор MWIR з 15-кратним оптичним зумом, і дальній 90-кратний зум з роздільною здатністю 4K. Все це кріпиться в змінному носовому конусі з гіростабілізацією.